16.02.2024 - 22:10

Український криптопроект Trustee Plus планує випуск токена та проведення аірдропу

Компанія Trustee Plus, яка пропонує українцям зручні криптогаманці та платіжні криптокарти, підтвердила намір випустити власний токен. У недавньому інтерв’ю з медіа Incrypted співзасновник Вадим Груша повідомив, що питання випуску токена знаходиться на порядку денному, наголосивши на важливості та перевагах такого кроку.

“Розробка токена є великим внутрішнім проектом для Trustee Plus, який вимагає значних тимчасових витрат. Щоденна робота над продуктом вимагає багато уваги, але як тільки ми знайдемо відповідний час, ми приступимо до розробки токена”, – зазначив Груша.

В промисловості криптовалют запуск своєї криптовалюти проектами є простою справою, але криптоспільство особливо зацікавилося згадкою Грушей “ретродропа” – практики, що дозволяє нагородити користувачів товару фінансовим еквівалентом.

Trustee Plus і так привертає увагу унікальними перевагами своїх гаманців і карток, включаючи можливість оплати криптовалютою за будь-які покупки, високі ліміти на операції, можливість виведення криптовалюти в готівку, а тепер ще шанс отримати бонуси за використання сервісу.

Аналізуючи подібні кампанії, спільнота вже припустила, що потрібна для участі в ретродропі та підготували інструкцію по реєстрації в Trustee Plus. Як заохочується активне використання програм: завантажити і встановити його, випустити віртуальну карту, прив’язати її до Google Pay і Apple Pay, поповнити гаманець і зробити покупки, наприклад, купити каву.

Також варто звернути увагу на реферальну програму компанії, що дозволяє вже зараз, до початку “аірдропу”, запрошувати друзів та отримувати винагороди за їхню транзакцію.

Для нових користувачів цифрових грошей офіційний сайт гаманця пропонує повний набір інструкцій, від “як купити криптовалюту в Україні” до покрокового налаштування програми, що полегшить освоєння функціоналу.

Trustee Plus є платформою, що стирає кордони між криптовалютами і традиційними фінансами, дозволяючи користувачам переводити монети і токени, розплачуватися ними в будь-якому місці з банківським терміналом і навіть виводити Біткоїн у гривні в банкоматах – і все це в одному додатку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах