23.06.2021 - 11:01

У полтавському «Містечку майстрів» братимуть орендну плату за місце

Від сьогодні народні умільці, які ведуть торгівлю в «Містечку майстрів» по вул. Соборності в обласному центрі можуть укладати угоди з комунальним підприємством «Полтава-сервіс», сплачувати за оренду місця для продажу своїх виробів та виходити реалізовувати продукцію. Про це повідомив керівник КП Денис Поліщук. Одне таке місце коштує 531 грн/міс.

За словами посадовця, робота майстрів розглядається владою як ярмарок і не оподатковується, тож людям не обов’язково оформляти підприємництво. Але за розміщення платити треба, бо ці гроші – оплата праці того, хто прибирає територію «Містечка майстрів».

Погоджуються з такими умовами не всі умільці. Для значної частини це – невиправданий ризик, адже виставляти свої товари на продаж люди можуть лише у вихідні та на свята, а якщо надворі негода, то вони взагалі сюди не виходять.

Нагадаємо, працювати ярмарку, який ось уже дев’ять років як існує в центрі Полтави, міська рада заборонила на початку червня. Причиною називали те, що люди не мали дозвільних документів на продаж.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах