31.07.2023 - 11:00

У Полтаві змінили секретаря міської ради. І віддали печатку

Сьогодні в Полтавській міській раді відбулася 38-ма позачергова сесія, у результаті якої 31 голосом «за» під час таємного голосування депутати зняли з посади секретаря міськради Андрія Карпова (фракція «Європейська солідарність»), на якого після звільнення Олександра Мамая було покладено ще й обов’язки очільника громади. Замість нього на тій же сесії 28 голосами «за» призначили Катерину Ямщикову («Слуга народу»), яку в місті більше знають під дівочим прізвищем Бабич.

Процедура, згідно з якою відбулася нинішня заміна, була вже свого часу апробована з Олександром Шамотою, якого після першого відсторонення від посади Олександра Мамая поставили замість тодішнього секретаря міської ради Оксани Деркач. Але Андрій Карпов усе одно збирається подавати до суду позов щодо незаконності дій депутатів.

Оновлення. При цьому вранці в понеділок був підписаний акт приймання-передачі печатки Полтавської міської ради, точніше її дублікату, адже попередня так і залишилася в Олександра Мамая ще після першого відсторонення від посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах