18.05.2021 - 21:32

У Полтаві встановили інформаційне «дзеркало»

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня музеїв на Івановій горі в обласному центрі відбулося відкриття туристично-інформаційного кіоску. Серед присутніх були представники міської влади, закладів культури Полтавської громади. Гостей вітали «майор Котляревський» та інші «полтавці» його часів.

 

Цей кіоск, нагадаємо, уже не перший такий у місті – раніше подібний об’єкт був з’явився біля театру ім. Микола Гоголя. Його встановлення профінансували з обласних коштів, нинішнього – із бюджету Полтави.

Новий туристично-інформаційний кіоск має 9 «вікон», що відкриваються за допомогою дотику. Тут можна переглянути, які в громаді є заклади громадського харчування, проживання, вибрати екскурсовода, визначні місця для відвідування, ознайомитися з календарем дозвілля, дізнатися номери екстрених служб тощо.

Наразі кіоск працює в режимі дослідної експлуатації. Але вже з перших днів користувачі помітили один суттєвий недолік. Сенсорний екран працює фактично як дзеркало, адже на ньому радше звертає на себе увагу відображення, ніж потрібна інформація, навіть не в сонячну погоду.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах