15.02.2022 - 23:52

У Полтаві вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Сьогодні, 15 лютого, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ із Афганістану біля пам’ятника «Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані. 1979-1989 роки» відбулися урочистості за участі керівництва міста та області.

За значний особистий внесок у вирішення соціальних питань ветеранів Афганістану, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, активну громадянську позицію та з нагоди 33-ї річниці виведення військ із Афганістану воїнів-інтернаціоналістів відзначили почесними грамотами виконавчого комітету Полтавської міської ради, подяками, у тому числі з врученням нагрудного знаку, та грошовими винагородами. Окрім того, цього дня полтавка, учасниця бойових дій Ірина Тургенєва отримала сертифікат на житло.

Присутні на заході представники влади, ветеранських організацій, члени родин полеглих, військовослужбовці, громадськість вшанували воїнів, які не повернулися з зони бойових дій, хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятника.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах