15.09.2022 - 14:13

У Полтаві відновлює роботу котельня, призначена для обігріву 109-го мікрорайону

Після піврічної перерви в роботі котельні по вул. Квітучій, 6-К, в обласному центрі, що відбулася через заміну технологічного обладнання, у жителів 15 багатоквартирних будинків, які обслуговує підприємство «Полтаватеплоенерго», і де мешкають близько шести тисяч осіб, даний об’єкт теплового господарства відновлює свою роботу. Про це повідомили в пресслужбі підприємства.

На сьогодні котельню повністю реконструювали, встановивши п’ять базових сталевих водонагрівальних котлів Bosh потужністю 4 150 кВт кожен, оснащених економайзерами – пристроями з утилізації продуктів згорання. Це значно підвищило ККД котла, зменшивши витрати палива та викиди діоксиду вуглецю в атмосферне повітря. Також було замінено димові труби, за допомогою яких відбувається відведення продуктів згорання.

Тож нині котельня повністю автоматизована, тобто вона реагуватиме на температуру повітря й даватиме потрібну кількість тепла, а головне, має вдвічі більшу потужність.

Ремонтні роботи в котельні, нагадаємо, «Полтаватеплоенерго» розпочало 7 квітня цього року. Це було зроблено для розв’язання проблеми з опаленням 15 будинків, якими раніше опікувалося підприємство  «Полтаватепло». Воно не впоралося зі своїми завданнями, тому обласна й міська влада дійшли спільного рішення – модернізувати котельню по вул. Квітучій, 6-К, і під’єднати будинки до «Полтаватеплоенерго». Тепер модернізована котельня повинна обслуговувати загалом 11 тис. жителів.

Альона Зимня

Фото з сайту «Полтаватеплоенерго»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах