25.08.2023 - 17:33

У Полтаві рятувальникам передали рюкзаки для надання домедичної допомоги

Сьогодні Полтавській рятувально-водолазній службі було передано рюкзаки першої допомоги. Такий подарунок їй зробила обласна організація Товариства Червоного Хреста України при підтримці міжнародних партнерів.

 

 

 

Як зауважила очільниця регіонального підрозділу Товариства Червоного Хреста України Ірина Плюсніна, у рюкзаках є засоби, які необхідні, аби надати допомогу людині в перші хвилини після того, як вона потрапила в ситуацію, що може загрожувати здоров’ю, життю, дати їй можливість дочекатися кваліфікованої медичної допомоги. Це комірці Шанца, турнікети, косинки, пов’язки, термоковдри, лейкопластирі тощо. Ліків тут не передбачено – це зона відповідальності фахових медпрацівників.

 

 

За словами начальника комунальної організації «Рятувально-водолазна служба Полтавської міської ради» Євгена Савчука, отриманий подарунок дає можливість оснастити таким спорядженням кожен екіпаж рятувальників, які чергують у місцях відпочинку громадян на воді.

Для довідки. 2023 року купальний сезон у Полтаві розпочався 4 червня й триватиме до 15 вересня. За період, що вже минув, працівниками рятувально-водолазної служби було врятовано 31 людину, у тому числі 11 дітей віком від 4 до 16 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах