6.08.2021 - 15:33

У Полтаві розбиралися з підприємствами, де відмовляються від щеплень

В обласному центрі відбулося засідання міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, на якому розглянули питання, що стосуються максимального охоплення працівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності вакцинацією від коронавірусної інфекції. Наразі в Полтаві проводять активну роботу з масового щеплення громадян, у тому числі в організованих колективах, серед яких – заклади охорони здоров’я, освіти, органи соціального захисту та ін. У такі колективи виїжджають 10 мобільних бригад, повідомили в пресслужбі міської ради.

Однак далеко не в усіх колективах виявляють бажання отримати щеплення. Серед підприємств, організацій та установ, у яких відсоток вакцинованих від COVID-19 низький або працівники взагалі відмовляються від щеплень, – «Полтаватеплоенерго» (780 осіб не вакциновано), «Полтавагаз» (600), «Полтавський алмазний інструмент» (189), «Полтавська транспортна компанія» (104). Із їхніми представниками, запрошеними на засідання, була проведена розмова.

Окрім того, було наголошено на необхідності зустрічі з керівниками великих торгових мереж для проведення інформаційної роботи щодо щеплення працівників. Представники цих підприємств зазначили, що докладатимуть максимум зусиль для заохочення членів своїх колективів до вакцинації. І обіцянку, як стало відомо журналістові з джерел, наближених до працівників однієї з таких мереж, виконують. Щоправда, «заохочуючи» людей дилемою: або вакцинація, або звільнення з 1 вересня.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах