10.02.2021 - 14:32

У Полтаві дебютували «Ветеранські старти»

На Полтавщині реалізували спортивний проєкт «Ветеранські старти», ініційований обласним осередком «Союз організацій інвалідів України» та проведений за сприяння регіонального відділу Міністерства у справах ветеранів України й керівництва Полтавської облради. Дебютували обласними змаганнями з настільного тенісу для учасників бойових дій. Випробувати свої сили вирішили близько 30 чоловіків, повідомила АрміяInform.

– Головну мету змагань розглядаємо в значно ширшому форматі, ніж пропаганда здорового способу життя, – розповів голова обласної ветеранської організації осіб із обмеженим фізичними можливостями Сергій Чумак. – Найперше – це важлива місія соціально-психологічної реабілітації воїнів-захисників. По-друге, це дієва форма виховання спадкоємності поколінь, адже до змагань плануємо залучати не тільки ветеранів та нинішніх військовиків, а й членів їхніх сімей.

Проєкт передбачає низку змагань із різних видів спорту за олімпійською та параолімпійською програмами. Наразі учасники турніру виборювали першість у двох категоріях: до 45 років та старшої вікової групи. Призерами у першій стали Денис Пістряк, Сергій Хоменко та Юрій Пісний, у другій – Ігор Коваленко, Андрій Вовк і Василь Павленко. Вони отримали не тільки почесні грамоти, а й грошові винагороди від очільника облради Олександра Біленького. Окрім того, організатори відзначили волю до перемоги ветерана афганської війни Михайла Кудряшова, який втратив на ній ногу, але все ж намагався змагатися нарівні з іншими спортсменами.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах