27.08.2020 - 16:29

У Кременчуку після ремонту відновлять рух обома смугами на мосту через Дніпро

Уже завтра із п’ятої години ранку автотранспорт зможе долати міст через Дніпро в Кременчуку обома смугами проїжджої частини. Про це повідомили в міській раді. Таким чином, ремонт переходу через річку завершать раніше від запланованого терміну.

Нагадаємо, що АТ «Українська залізниця» розпочала ці роботи 29 липня з ремонту деформаційних стиків – вони перебували в аварійному стані. Оцінивши обсяги робіт, виконавці зазначили, що ті можуть розтягтися на кілька місяців.

– Тоді міський голова Віталій Малецький звернувся з проханням до керівництва АТ «Укрзалізниця» пришвидшити темпи робіт, оскільки мостовий перехід через річку Дніпро – це не лише головна транспортна артерія міста, що з’єднує право- та лівобережні частини Кременчука, а й дорога загальнодержавного значення. Його безперебійне функціонування насамперед впливає на звичайний ритм роботи міських підприємств і життя пересічних кременчужан, – сказано на сайті міськради.

До 27 серпня ремонт безпосередньо деформаційних стиків був завершений. Наразі тривають роботи з відновлення асфальтового покриття. А від завтра рух автотранспорту мостовим переходом буде здійснюватися вже у звичайному режимі.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах