29.03.2022 - 15:00

У більшості житлових будинків Полтави запровадять регульований режим подачі гарячої води

У зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря в денні години доби та з метою раціонального використання природного газу й уникнення перетопів у житлових приміщеннях обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» змушене перевести котельні в режим тимчасового призупинення роботи.

Від сьогодні, 29 березня, у періоди значного підвищення температури зовнішнього повітря, від 10.00 до 15.00, у більшості житлових будинків обласного центру буде відсутнє гаряче водопостачання.

Запровадження такого режиму роботи є вимушеним кроком, наголошують у пресслужбі «Полтаватеплоенерго» та просять споживачів поставитись із розумінням. У подальшому це дасть змогу перелаштувати котельні підприємства для роботи в міжопалювальному періоді.

Що ж до завершення опалювального сезону, то підставою для нього, згідно з чинним законодавством є температурний режим зовнішнього повітря – потрібно, аби протягом трьох діб поспіль середньодобова температура зовнішнього повітря в місті перевищувала +8°C. Тоді Полтавська міськрада зможе ухвалити рішення про припинення опалювального сезону.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах