7.08.2020 - 13:32

Син Віктора Павліка, який боровся з раком, помер

Сьогодні перестало битися серце 21-річного Павла, сина відомого співака, чия доля частково пов’язана з Полтавщиною (він закінчив ПТУ №18 у Комсомольську, нині перейменованому в Горішні Плавні, тут народився його старший син Олександр), Віктора Павліка. Про це повідомила мати хлопця Лариса Созаєва на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук». Упродовж останніх двох років її син боровся з раком кісток.

За словами батька, усе почалося зненацька, із проблем з ногами. Павло пережив складну операцію, пройшов 18 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії. Щоб знайти гроші на них, нагадаємо, Віктор Павлік звертався за допомогою до своїх друзів і шанувальників. Суму зібрали швидко, але лікування не допомогло. В останні місяці стан хлопця погіршився, він став пересуватися на інвалідному візку. Останні тижні син співака провів у хоспісі, усвідомлюючи, що може померти, але не здаючись хворобі.

23 червня на своїй сторінці у Фейсбуці Павло Павлік написав: «На закінчення я хочу подякувати всім тим, хто пише мені побажання на вилікування, хто молиться за мене та намагається словесно допомогти й налаштувати мене на боротьбу. Я справді читаю всі ваші повідомлення і бачу все, що ви пишете. Це надзвичайно багато означає для мене та додає сил. Особливо дякую всім моїм друзям. Ви нагадуєте мені, заради чого варто боротися та жити. Знаходячи ваші повідомлення та коментарі серед сотень інших, в організмі щось ніби злітає в небо. На жаль, я міг і пропустити когось, адже коментарі під постами у ФБ дуже важко фільтрувати. Узагалі дуже дякую всім за поширення моєї проблеми. Завдяки цьому я зв’язався зі старими друзями та познайомився з новими не менш чудовими людьми».

Із біографії Павла Павліка. Молодший син популярного артиста народився в третьому шлюбі Віктора Павліка 7 травня 1999 року. Батьки хлопця розлучились, проте їм удалось зберегти дружні стосунки. Після закінчення школи хлопець вступив до Національної академії СБУ, та встиг відслужити лише два роки. За цей час він став учасником військового параду на День незалежності України, під час боротьби зі смертельною недугою поводив себе гідно звання курсанта.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах