28.04.2021 - 12:56

Силовики перекрили рух у центрі Полтави

Рух автомобільного транспорту на Майдані Незалежності та від Полтавського міського Будинку культури до вулиці Театральної перекритий. Служба безпеки України, Національна поліція, Національна гвардія, Збройні Сили України та Державна служба з надзвичайних ситуацій проводять тут антитерористичні навчання.

Тренування було анонсоване СБУ минулого тижня. Щоправда, без повідомлення точної дати для нього, але з попередженням про можливе обмеження чи заборону руху транспорту та пішоходів, перевірку документів, що посвідчують особу, огляд авто тощо. Відтак жителів і гостей міста наразі просять зберігати спокій, із розумінням поставитися до збільшення кількості представників служб захисту на вулицях, тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Заходи проводитимуть в умовах, максимально наближених до реальних, із дотриманням прав і свобод громадян.

Участь у навчаннях беруть регіональні підрозділи перерахованих вище структур, а також представники органів виконавчої влади й місцевого самоврядування. Під час тренувань вони приділятимуть посилену увагу відпрацюванню дій із захисту об’єктів масового перебування людей та інших потенційно небезпечних об’єктів.

Крім того, громадян просять інформувати силовиків за номером телефону довіри 0-800-501-482 у випадках виявлення підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей; появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів; виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження; отримання інформації про наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах