17.02.2021 - 23:19

Шотландські колеги допомогли полтавським рятувальникам

Рятувальники підрозділів Полтавського гарнізону Державної служби з надзвичайних ситуацій України в рамках гуманітарної допомоги від колег із Шотландії отримали протипожежне та пожежно-рятувальне майно. Про це йдеться на сайті Головного управління ДСНС в області.

Асоціація аварійно-рятувальної служби Шотландії та Блідствуд Опіка передали вогнеборцям рукавиці, захисні каски, куртки та штани протипожежні, підшоломники, взуття, рукава подачі, мотузкові рятувальні комплекти, висувні носилки, надувне укриття та генератори.

Урочисте вручення гуманітарної допомоги відбулося сьогодні. У ньому взяли участь заступник начальника Головного управління ДСНС України в Полтавській області Ярослав Любецький, головний спеціаліст відділу з питань забезпечення життєдіяльності району виконавчого комітету Київської районної в м. Полтаві ради Олександр Мохур та керівники пожежно-рятувальних загонів регіону.

Ярослав Любецький вручив вогнеборцям сертифікати на пожежно-рятувальне майно, яке незабаром фахівці 1-го, 2-го та 3-го державних пожежно-рятувальних загонів почнуть використовувати за призначенням.

– Отримана гуманітарна допомога дозволить рятувальникам більш ефективно ліквідовувати наслідки різноманітних надзвичайних подій та ситуацій. Хочу подякувати нашим іноземним колегам за підтримку, – зауважив Ярослав Любецький.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах