30.08.2021 - 14:53

Серпнева конференція педпрацівників у Полтаві: звіти, плани, нагороди

Сьогодні в обласному центрі, у Палаці дозвілля «Листопад», щорічна серпнева конференція педагогічних працівників зібрала освітян зі всієї Полтавської громади. Приїхали вчителі та вихователі, директори шкіл, позашкільних і професійно-технічних закладів, фахівці інклюзивно-ресурсних центрів, завідувачі закладів дошкільної освіти, ветерани педагогічної праці, ректори полтавських вишів, представники Департаменту освіти Полтавської міської ради. Урочисту зустріч також відвідало керівництво громади, повідомили в міськраді.

На початку конференції її учасників порадували піснею вихованці зразкового художнього колективу вокальної студії «Нове покоління» Палацу дитячої та юнацької творчості. З вітаннями до присутніх звернулися начальник Управління Державної служби якості освіти в Полтавській області Юрій Кращенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко, директор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського Віталій Зелюк, а також міський голова Олександр Мамай. Останній, зокрема, зазначив:

– Цього року з міського бюджету виділили близько 2 млн грн співфінансування з областю на придбання 320 ноутбуків для вчителів і понад 1 млн грн для реалізації проєкту «Моя школа». На придбання засобів навчання, інтерактивних комплексів і багатофункціональних пристроїв із монтажем та підключенням, меблів для перших класів було спрямовано понад 23 млн грн.

Озвучила здобутки та перспективи галузі в Полтавській громаді й начальник управління освіти міської ради Оксана Трибрат. А крім того, кращих освітян міста й прилеглих до нього сіл відзначили грамотами, нагрудними знаками й сертифікатами на отримання грошової винагороди.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах