15.08.2021 - 08:47

У Полтаві впродовж трьох днів «меди текли рікою»

Напередодні Дня пасічника, який був заснований іще далекого 1997-го й відзначається щороку 19 серпня, в обласному центрі влаштували Свято меду. Воно було для Полтави ювілейним – 25-м – і тривало аж три дні – із 13 по 15 серпня.

Локацію розгорнули вже традиційно біля театру ім. Миколи Гоголя, продукцію освятили. Участь у заході взяли до двох десятків пасічників переважно Полтавського та Миргородського районів. Вони привезли з собою лісовий, луговий, соняшниковий меди, із акації та різнотрав’я та інші, медовуху, воскові свічки, соти тощо. Продавали мед за ціною від 120 грн, що на 20% дорожче, ніж коштував літр меду торік.

На організацію заходу обласне об’єднання «Полтавський пасічник» витратило 16 тис. грн – внески учасників, повідомила керівник об’єднання Наталія Сенчук.

У його програмі, як і зазвичай, були не тільки демонстрація та дегустація продукції бджільництва, а й її продаж. Влаштували також концерт та інтерактивну програму для дітей. Поряд із пасічниками свої товари пропонували відвідувачам місцеві майстри декоративно-ужиткового мистецтва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах