10.06.2020 - 19:03

У Полтаві на трьох зупинках розмістили розклад руху тролейбусів

На зупинках «Корпусний парк», «Південний вокзал» і «Вул. Шевченка» (біля ринку) з’явилися стенди з розкладом руху тролейбусів. Ініціатива з їх встановлення належить двом полтавцям, котрі прагнуть зробити перевезення пасажирів у місті більш зручним, у співпраці з проєктом rozklad.in.ua. Ідею вони «запозичили» в кременчужан. Розробили проєкт, враховуючи всі помилки та зауваження, протестували його.

У готовому варіанті городяни та гості Полтави можуть побачити на розкладі маршрут руху тролейбусів, час, коли вони під’їжджають до конкретної зупинки (плюс-мінус одна-дві хвилини) у робочі та вихідні дні. Є тут і позначки, коли транспорт відправляється в депо, коли він низкопольний тощо.

Три стенди були виготовлені для міста безплатно. На масове ж виробництво потрібні кошти. Чи будуть їх виділяти, невідомо. Іще за радянських часів подібна практика з розміщення розкладу руху на зупинках існувала. А нині в обласному центрі працює система GPS-спостереження за рухом комунального громадського транспорту. Вона дозволяє побачити, де той перебуває на даний момент, у режимі реального часу. Хоча може й працювати некоректно в разі виникнення проблем у роботі мобільного оператора, як це було, наприклад, 29 травня.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах