5.05.2020 - 14:45

У МОЗ закликали українців залишатися на травневі свята вдома

Микола Степанов, міністр охорони здоров’я України, на брифінгу 30 квітня звернувся до українців із закликом залишатися вдома на травневі свята.

Він попросив громадян дотримуватися карантину, введеного у країні задля зниження ризику поширення COVID-19. Мінистр запевнив слухачів, що він найбільше за все хотів би при оголошенні статистичних даних відзвітувати про те, що в Україні 0 заражених і 0 померлих від інфекції. І заради цього варто побути вдома, це найпростіше, що можна зробити кожному.

Микола Степанов нагадав, що в останні дні в Києві почастішали випадки порушення карантинних заходів. Мітинги, масові прогулянки в парках, просто вихід з дому без поважної причини – все це ускладнює ситуацію. Він погодився, що 5-6 тижнів не виходити на вулицю складно. Тому він і просить проявити свідомість і подбати про своїх близьких, особливо про тих, які знаходяться в зоні ризику. Проста прогулянка може стати причиною нових заражень в місті.

При цьому, за словами міністра охорони здоров’я, ніхто не має наміру продовжувати або посилювати карантин без вагомих підстав. Однак статистика на 30 квітня говорить про те, що поки вірус поширюється активно: у порівнянні з вчорашнім днем ​​сьогодні підтверджених заражень стало на близько 100 осіб більше. Однак слід зауважити, що це може бути наслідком рекордної кількості зроблених тестів на коронавірус у останні часи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах