27.04.2021 - 13:25

Порядок виплати пенсій для полтавців буде змінений

Із 1 вересня 2021 року пенсійні виплати в Україні нараховуватимуть на банківські рахунки. Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України №277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України» від 29 березня.

За місцем фактичного проживання грошову допомогу та пенсії з нинішньої осені отримуватимуть лише найбільш уразливі категорії осіб:

– люди з інвалідністю І групи;

– особи, які за висновком відповідної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;

– люди, яким 80 і більше років.

На сьогодні через структурні підрозділи Полтавської дирекції «Укрпошта» виплату й доставку пенсій здійснюють для 127,3 тис. пенсіонерів. Із них до пільгових категорій, яким і надалі носитимуть кошти додому, належить 45,1 тис. осіб. Відтак 82,2 тис. пенсіонерам треба повідомити про зміну способу виплати та запропонувати обрати один із можливих із зазначенням порядку та умов передачі коштів. Крім того, інформаційну кампанію проводитимуть серед людей, які належать до так званих пільгових категорій. Для цих осіб буде проведений конкурс із відбору організацій, які надалі здійснюватимуть виплату й доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів. До його проведення виплату й доставку пенсій, як і раніше, здійснюватиме «Укрпошта».

Усі пенсіонери, які нині обслуговуються через поштові осередки, повинні ознайомитися з переліком уповноважених банків, через які проводиться виплата пенсій, грошової допомоги в Полтавській області, дізнатися, скільки часу займе процедура оформлення пенсійного рахунку та чи достатньо банкоматів і відділень у банку.

За матеріалами Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах