23.11.2020 - 23:04

Полтаву очолюватиме голова, якого обрала 1/8 жителів громади

22 листопада відбувся другий тур виборів міського голови в Полтаві. У ньому, відповідно до результатів голосування 25 жовтня, за підтримку городян змагалися очільник обласного центру у 2010-2018 роках Олександр Мамай, котрий ішов із партією «За майбутнє», та директор ТОВ «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств» Сергій Іващенко, якого висунула команда «Слуги народу».

Віддати свій голос за того чи того кандидата цього дня виявили бажання лише 25,52% полтавського електорату, повідомили в Центральній виборчій комісії на своїй Фейсбук-сторінці. Іще менше людей на дільниці в тих 11 містах, де в неділю відбувався другий тур виборів, прийшло лише в Дніпрі (23,93%) та Нікополі (24,20%). По Черкасах, Ужгороду, Миколаєву, Дрогобичу, Рівному, Слов’янську, Львову та Бердянську показники були вищими, але все одно не подолали порогу навіть у 40%.

Уже за добу після завершення голосування Олександр Мамай на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» написав: «Перемога за нами», посилаючись на результати паралельного підрахунку голосів у своєму штабі. На ранок наступного дня Сергій Іващенко дописом у тій же соцмережі, орієнтуючись на дані власного штабу, визнав свою поразку – 47% проти 52%. Таким чином, новостворену полтавську громаду очолить політик, за якого проголосувала 1/8 її жителів.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах