4.07.2022 - 21:00

Полтавський спортсмен у складі збірної виграв медальний залік Євро-2022 з боротьби

Збірна України вперше в історії виграла медальний залік юніорського чемпіонату Європи з боротьби U20. Змагання серед спортсменів до 20 років відбувалися в Римі 1-3 липня, повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації. «Синьо-жовті» виступали в трьох видах: жіночій, вільній і греко-римській боротьбі.

Загалом українці та українки здобули 16 медалей. Найбільше серед них – бронзових, золотих – шість, срібних – дві. Одна з останніх – у борця з Полтавщини Івана Примаченка. Він зійшов на другу сходинку п’єдесталу пошани, виступаючи у вільній боротьбі у ваговій категорій 97 кг. Наш спортсмен переміг румуна, грека та молдаванина, поступившись лише турецькому борцю Мюджахіту Челіку.