5.06.2020 - 19:50

Полтавський спортсмен Олександр Хижняк став головою Комісії атлетів AIBA

Чемпіон і кращий боксер світу та член Національної збірної України з боксу Олександр Хижняк із Полтави був обраний головою створеної торік Комісії атлетів AIBA (Асоціації національних боксерських федерацій). Про це повідомили у Федерації боксу України. Віце-головою комісії атлетів стала чемпіонка Європи Ірма Теста з Італії.

Виконавчий комітет AIBA схвалив обидві кандидатури та привітав Хижняка й Тесту як нових членів виконкому з правом голосу.

– Це велика честь для нас, що саме українця Олександра Хижняка обрано головою новоствореної комісії атлетів переважною більшістю голосів членів виконкому. У цей непростий для спорту час на комісію зокрема та AIBA загалом покладена велика відповідальність, адже сумісними зусиллями ми маємо перезапустити роботу Міжнародної боксерської асоціації й зробити все необхідне для відновлення повноцінного функціонування нашого виду спорту, – зазначив президент ФБУ, член Виконавчого комітету AIBA Володимир Продивус.

Олександр Хижняк запевнив, що він відповідально ставиться до своїх нових обов’язків і планує забезпечити врахування інтересів боксерів у стратегічних та адміністративних процесах прийняття рішень AIBA на постійній основі. Крім того, спортсмен розповів, на чому саме акцентуватиме увагу під час роботи в комісії.

– Я визначив низку пріоритетних завдань для своєї нової ролі, таких, як дострокове затвердження календаря AIBA на найближчі роки разом із системою кваліфікації до Олімпіади – 2024. Також вважаю важливим зробити критерії, які використовуються суддями для оцінювання раундів, прозорішими, – сказав полтавський боксер.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах