1.06.2021 - 23:43

Полтавський ОЦЕВУМ відзначив своє 25-річчя в День захисту дітей

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) відбулися заходи з нагоди 25-річчя закладу. Участь у них узяли керівництво облради, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, колеги-позашкільники, батьки, учні та працівники закладу минулих років і просто шанувальники дитячої творчості.

Відвідувачі мали змогу переглянути виставки робіт вихованців гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, обласних фестивалів і конкурсів, послухати екскурс в історію ОЦЕВУМ, зробити цікаві світлини у фотозонах, а також побачити великий святковий концерт.

Як повідомили в закладі, цей захід дозволив поринути в приємні спогади, зустрітися з тими, кого не бачили багато років, отримати привітання від колег і друзів, відзнаки та сюрпризи від керівництва області, серед яких, зокрема сертифікат на 150 тис. грн на придбання комп’ютерної техніки. Присутні одержали від концерту, що був даний після понад річної (карантинної) перерви, неймовірні враження.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах