24.12.2020 - 13:01

Полтавська міська рада визнана кращим велопрацедавцем року

Полтавська міська рада отримала диплом «Велопрацедавець року» за створення найкращих умов для своїх співробітників із велосипедами та промоцію вело пересування містом. Як розповів директор Департаменту забезпечення діяльності виконавчого комітету Полтавської міської ради Сергій Рекотов, конкурс «Велопрацедавець року» проходить на національному рівні вже другий рік поспіль. Він відзначає найзручніші для користувачів велосипедів офіси й заохочує роботодавців створювати для співробітників та клієнтів умови приїжджати на роботу велосипедом.

– Ми стали першою міською радою, яка брала участь у цьому конкурсі. Позмагатися за звання «Велопрацедавець року» вирішили у зв’язку з тим, що цьогоріч отримали 12 велосипедів від партнерів GIZ, облаштували парковку у дворі міської ради, яка обслуговуватиме потреби працівників, закупили жилети й захисні шоломи. Враховуючи все це й було ухвалене рішення спробувати свої сили. Заявку на участь у конкурсі я складав особисто, бо був заступником міського голови та мав на це повноваження. Пізніше до нас приїздила конкурсна комісія, перевіряли чи є відеонагляд, чи є велопарковка, у якому вона стані, – розповів Сергій Рекотов.

За його словами, міськрада має всі можливості та інструменти для ремонту й обслуговування велосипедів. Наступного ж року планує обладнати більш комфортне місце для прийняття душу та за можливості збільшити кількість велосипедів, адже межі громади збільшилися.

Нагадаємо, що ще навесні робоча група з розвитку велосипедної інфраструктури Полтави вирішила закупити для службових потреб працівників міськвиконкому велосипеди. Від структурних підрозділів було зібрано інформацію щодо необхідної кількості транспортних засобів. Заявки подали на 78 велосипедів. Однак проєкт вирішили зробити пілотним, закупивши спочатку 12 одиниць техніки. Велосипеди придбали завдяки співпраці з німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ». Користуватимуться ТЗ, зокрема, працівники Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним і санітарним станом міста, управління з питань містобудування та архітектури, пресслужби, комунальної організації «Рятувально-водолазна служба».

За матеріалами Полтавської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах