14.08.2020 - 10:31

Полтавщиною пройде велопробіг ветеранів війни

Міністерство у справах ветеранів війни організовує велопробіг «Вшануємо пам’ять захисників України», у рамках якого ветерани війни проїдуть, зокрема, Полтавською областю. Про це повідомили на сайті Департаменту освіту й науки облдержадміністрації. Захід запланований на 16-31 серпня. Його учасники стартують із Ужгорода, кінцевою точкою стане Маріуполь. Увечері 23 серпня вони планують дістатися Полтави. Окрім того, ветерани війни побувають у Лубнах.

На шляху до них долучатимуться представники громадських організацій, учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, ветерани Афганської війни з різних регіонів України, аматори велосипедного спорту. Загальна відстань, яку збираються подолати – близько 1800 км. У містах, через які проїжджатимуть, учасники велопробігу зустрічатимуться з представниками органів місцевої влади, родинами загиблих воїнів, ветеранами війни, місцевими жителями та молоддю, а також покладатимуть квіти до пам’ятників та Алей слави загиблих учасників бойових дій.

Даний захід організовують із нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, а також для підтримки ветеранів бойових дій, популяризації ветеранського спорту, спортивної реабілітації, здорового способу життя, просування позитивного образу ветерана війни та Мінветеранів загалом. У складі команди будуть по двоє учасників бойових дій у Афганістані та антитерористичної операції.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах