17.05.2021 - 10:23

Полтавщина – лідер із вакцинації в Україні

На сьогодні Полтавська область посідає перше місце за кількістю щеплень від коронавірусної інфекції. Про це повідомив під час апаратної наради в облдержадміністрації голова ОДА Олег Синєгубов. У регіоні припадає по 303 вакцинування на 100 тис. населення. Загалом на Полтавщині було щеплено понад 42 тис. осіб, із них двома дозами – 1059 людей.

Планова вакцинація триває. Пріоритетні групи населення отримують наразі препарати Pfizer і CoronaVac. Минулого тижня другими дозами почали вакцинувати працівників і мешканців інтернатів системи соціального захисту, рятувальників, учителів, маломобільні групи та тих, хто за ними доглядає. Наприкінці травня другі дози одержуватимуть ті, хто до 10 березня був імунізований вакциною AstraZeneca. А цього тижня до області заплановано доставити понад 18 тисяч доз вакцини Pfizer для щеплення медиків і педагогів.

Крім того, за словами директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктора Лисака, наразі уже є доручення готувати великі пункти щеплення на червень для масової вакцинації населення.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах