3.09.2022 - 17:04

Полтавців залишають без гарячої води (оновлено)

Із суботи, 3 вересня, через неприйнятні умови придбання природного газу в НАК «Нафтогаз України» підприємствами ТеплоКомунЕнерго (ТКЕ) постачання гарячої води споживачам у Полтаві та області буде призупинено.

29 серпня ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» отримало затверджені Міністерством розвитку громад і територій обсяги споживання природного газу в період із серпня 2022-го по квітень 2023 років. Того ж дня підприємство направило підписані та оформлені договори постачання природного газу на узгодження ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг».
Згідно з Правилами постачання газу, постачальник зобов’язаний забезпечити своєчасну реєстрацію споживача в Реєстрі споживачів постачальника (на інформаційній платформі Оператора ГТС) у відповідному розрахунковому періоді.
Утім, станом на 2 вересня постачальник ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» не зареєстрував «Полтаватеплоенерго» в Реєстрі споживачів постачальника. А за умови відсутності постачальника Правилами передбачено постачання природного газу постачальником «останньої надії» (ПОН) з ціною для непобутових споживачів в 130-174 грн за 1 куб. м. із ПДВ.
Така ціна не передбачена чинними тарифами, тому  «Полтаватеплоенерго» вимушене призупинити послуги гарячого водопостачання до вирішення договірних відносин із ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг».
Підприємство не відключатиме лише чотири котельні в Полтаві, які забезпечують гарячим водопостачанням лікарняні заклади.
Оновлення. Наразі в Полтаві знову з’явилася гаряча вода. “Полтаватеплоенерго” вдалося врегулювати питання з постачальником природного газу ТОВ “ГК” Нафтогаз Трейдинг», тож підприємство відновило роботу котелень.
За матеріалами пресслужби “Полтаватеплоенерго” 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах