30.05.2022 - 22:56

Полтавці пропонують випустити на маршрут №26 комунальний транспорт

На сайті Полтавської міської ради збирають підписи під петицією, у якій пропонується пустити за маршрутом №26 Центр – Сади-2 – Огнівка – 1-ша міська лікарня – Кр. ринок – Центр автобуси комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс». Таким чином, зручний для городян маршрут, незважаючи на транспортний колапс в обласному центрі, можна буде відновити й «розвантажити» 25-й.

– Цей маршрут є зручним для всіх верств населення, бо поєднує Сади-2, Огнівку з центральним ринком та центром. Також за рахунок того, що маршрут кільцевий, транспорт зможе робити більше кіл, а отже, перевезти більше пасажирів. Окрім того, він потребує меншої кількості автобусів на лінії, аніж №25, який їздить раз на годину, – зазначив у петиції її автор Назарій Никончук. – До того ж автобус виконуватиме соціальну роль, бо перевізником виступатиме тролейбусне депо (КП «ПЕАТ» – ред.), а отже, пільговий проїзд буде збережено.

Дану петицію було розміщено на сайті лише сьогодні, але менше ніж за день вона вже отримала від полтавців 110 голосів, тобто 44% від необхідної кількості. У разі набрання 100-відсоткової підтримки міська влада повинна буде розглянути це звернення громадян.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах