21.04.2021 - 13:44

Полтавці продовжать жити в режимі надзвичайної ситуації й на Великдень

Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів було ухвалено рішення про продовження в Україні карантину й режиму надзвичайної ситуації. Останній стосується, насамперед, органів державної влади та їхньої постійної готовності до протидії пандемії. Однак, як зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, треба залишатися обачними усім громадянам, адже від цього залежить здоров’я, життя їх самих та їхніх близьких.

– Наразі ми можемо говорити, що ситуація в країні стабілізується. Не тільки з погляду нових випадків, а й навантаження на систему охорони здоров’я. Але те, що ми виходимо з чергової «хвилі», не означає, що коронавірус зник. Це точно не означає, що ми можемо повернутися до масових гулянь, вечірок, скупчень людей. Особливо таку обачність та свідоме ставлення маємо показати під час травневих свят та Великодня. У ці дні ми закликаємо людей залишатися вдома. У п’ятницю з Радою церков будемо обговорювати ситуацію, – сказав очільник уряду.

Він висловив упевненість, що священнослужителі підтримають ідею святкування Великодня з дотриманням необхідних обмежень, адже великі скупчення людей на свята можуть призвести до нового сплеску захворюваності на COVID-19.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах