12.01.2021 - 22:13

Полтавці отримуватимуть січневі пільги та субсидії з 14 січня

Останнім часом багато полтавців скаржилися на те, що досі не отримали на свої карткові рахунки щомісячних субсидій та пільг для оплати житлово-комунальних послуг. Однак сьогодні в Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації повідомили, що Міністерство соцполітики нарешті профінансувало виплати державних соціальних допомог за січень 2021 року та субсидій і пільг на оплату послуг за грудень 2020-го.

В область надійшли кошти з державного бюджету в сумі 129,7 млн грн. Вони будуть передані понад 83,1 тис. осіб, які мають право на державні соцдопомоги та компенсації за січень 2021 року. Виплати відбуватимуться з 14 по 25 січня тим способом, який був визначений одержувачем, тобто на поштове відділення за місцем проживання або на рахунок у банківській установі.

Водночас Полтавщина отримала з державної скарбниці гроші на пільги та субсидії за грудень 2020-го через банківські установи. 177,1 млн грн будуть перераховані на рахунки одержувачів 14 січня. Що ж до виплат такої допомоги за грудень минулого року через АТ «Укрпошта», їх проведуть до 25 січня за місцем проживання пільговиків/субсидіантів.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах