4.11.2020 - 18:22

Полтавці обиратимуть міського голову 22 листопада

У Центральній виборчій комісії назвали дату, коли відбудеться другий тур виборів міського голови в Полтавській об’єднаній територіальній громаді. Місцевим тервиборчкомом голосування було призначене на 22 листопада. ЦВК цю дату підтвердила, розмістивши відповідну інформацію й на своїй Фейсбук-сторінці. Також цього дня повторно вибиратимуть очільників своїх громад у Слов’янську, Дрогобичі, Ужгороді, Броварах, Львові та Рівному.

У Полтаві за крісло міського голови в другому турі змагатимуться Олександр Мамай, котрий ішов із партією «За майбутнє», та представник «Слуги народу» Сергій Іващенко. Інформація наразі неофіційна, позаяк результатів виборів Полтавська міська територіальна виборча комісія ще не оголосила. За словами голови ТВК Алли Назаренко, підрахунок триває. Але із інших джерел відомо, що цього року колишньому очільникові обласного центру не вдалося так переконливо перемогти, як у два попередні рази, – його підтримала лише третина електорату. Та це все одно майже вдвічі більше, ніж у конкурента. Щоправда, при цьому передбачити, із яким результатом обидва кандидати дійдуть до фіналу повторного голосування, експерти поки що не беруться, тим паче зважаючи на надзвичайно низьку явку виборців на дільниці 25 жовтня.

Нагадаємо, вибори голови громади у два тури можуть відбуватися лише за умови, що жителів у ній – понад 75 тисяч (населення майбутньої Полтавської ОТГ становить майже 313 тисяч осіб) і жоден із кандидатів у першому турі не отримав понад половину голосів.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах