24.06.2021 - 21:35

Полтавці можуть тепер отримувати свідоцтва про народження поштою

Відтепер батьки Полтави та області можуть подати заяву на реєстрацію народження дитини за кілька хвилин у зручному для них місці, а вже за кілька днів – мати на руках оригінал свідоцтва про народження з доставкою до дверей. Такий зручний спосіб отримання першого документу малюка став можливим завдяки інноваційній послузі Міністерства юстиції «єМалятко», повідомили в облдержадміністрації з посиланням на Північно-Східне міжрегіональне управління Мін’юсту.

– Щоб отримати свідоцтво про народження дитини з доставкою додому, потрібно зареєструватися на порталі «Дія» за цим посиланням та при замовленні обрати опцію «отримати поштою». Доставка «Укрпоштою Експрес» займає до двох днів у межах області та до трьох – у межах України, – розповіла начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Мін’юсту Ірина Свистун.

Оплатити доставку можна онлайн або розрахуватися готівкою з кур’єром у момент отримання пакунку. Вартість сервісу – 46/66 грн залежно від способу одержання (у відділенні/кур’єром).

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах