13.05.2022 - 14:18

«Полтаватеплоенерго» оприлюднило графік підготовки до наступного опалювального сезону

Аби опалювальний сезон 2022/2023 років минув без позаштатних ситуацій, працівникам «Полтаватеплоенерго» необхідно в міжопалювальний період підготувати теплове господарство до роботи взимку. Щоб виконати весь комплекс робіт, щороку доводиться зупиняти котельні, теплогенераторні, центральні теплові пункти й насосні на короткий період. Графіки зупинок їх у Полтаві, а також Карлівці, Машівці, Решетилівці й Котельві, де підприємство надає послуги, вже сплановано та погоджено з органами місцевого самоврядування.

На сьогодні в обласному центрі розташовано 80 котелень і теплогенераторних «Полтаватеплоенерго», що забезпечують жителів громади теплом і гарячою водою. Робота 29-ти з них має сезонний характер, тобто вони працюють лише протягом опалювального періоду та на час проведення підготовчих робіт у технологічному процесі задіяні не будуть. Деякі котельні, як, наприклад, за адресами: вул. Д. Коряка, 7, чи пров. Спортивний, 1-А, працюватимуть протягом міжопалювального сезону без зупинок. Решта ж будуть зупинятися, щоб теплоенергетики змогли виконати всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж. У середньому він становить 10 діб. Щоправда, є й винятки. Наприклад, найбільша котельня Полтави, яка забезпечує послугами майже третину міста, буде зупинена для проведення планового ремонту майже на три тижні – від 30 травня по 17 червня, а котельня по вул. Квітуча, 6-К, – на весь міжопалювальний період у зв’язку з заміною технологічного обладнання.

Уже традиційно в графіку підготовки теплового господарства до опалювального сезону, крім дат зупинки й відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної, центрального теплового пункту чи насосної, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки їм фахівці підприємства можуть спрогнозувати місця можливих поривів на мережах, оперативно усунути небезпечну ситуацію і, таким чином, запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг. Для споживачів ця інформація корисна тому, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, які подовжать термін зупинки котельні, а отже, і період відсутності послуги з постачання гарячої води влітку.

За матеріалами пресслужби «Полтаватеплоенерго»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах