20.10.2020 - 09:42

Полтава визнана одним із лідерів у конкурсі «Дієва громада»

19 жовтня обласний центр став одним із переможцев конкурсу «Дієва громада» й отримав відзнаку в номінації «Розбудова цифрової громади». Про це повідомили в Полтавській міській раді. Зареєструвалося на змагання понад 700 учасників.

Із власними досягненнями у впровадженні цифрових рішень ознайомили експертну раду близько сотні громад та міст. Кращі практики діджиталізації оцінювали представники Міністерства цифрової трансформації, Фонду Східна Європа/EGAP, Асоціації міст України, ПРООН в Україні, Асоціації «IT Ukraine», Міністерства розвитку громад і територій України та ін. За їхнім рішенням переможцями були визнані 39 громад та міст. Вони посіли призові місця в 16 номінаціях: «Цифрове інклюзивне рішення», «Цифрове волонтерство», «Цифрова екосистема», «Дієвий початок», «Розбудова цифрової громади», «Геоінформаційне рішення», «Взаємодія влади і громади», «Інновації у сфері публічних послуг», «Інновації у сфері ЖКГ», «Інновації у сфері освіти», «Рішення для місцевих сервісів», «Ефективне управління ресурсами», «Інновації у сфері транспорту», «Інновації у сфері медицини», «Система електронного документообігу», «Інновації у сфері безпеки».

Перемога в конкурсі дасть можливість залучати ресурси в цифрову інфраструктуру Полтави та здійснювати цифрову трансформацію.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах