21.09.2020 - 13:35

Полтава почала святкувати День міста ще на вихідних

Цими вихідними в обласному центрі розпочався марафон заходів із відзначення Дня міста. Через нестабільну епідеміологічну ситуацію в країні цього року традиційні форми святкування замінили новими, але не менш цікавими.

Наприклад, у неділю, 20 вересня, вулицями обласного центру замість пішохідного пройшов автопарад «Полтава вишивана». Якщо в попередні роки містяни у вишиванках проходили святковою ходою від Білої альтанки до парку культури та відпочинку «Перемога», то нині учасниками заходу стали автомобілісти. На машинах, оздоблених в етнічному стилі – орнаментами, прапорами та іншим декором, вони вирушили в путь від Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського. Загалом до автопараду долучилося близько 30 учасників, повідомили в міськраді. Серед них були як ті, хто зареєструвався попередньо, так і ті, хто долучився до акції вже в неділю. Колона машин у супроводі поліції проїхала «кільцем» і зробила три кола навколо Корпусного парку.

Також цими вихідними в Полтаві на Театральній площі діяли тематичні фотовиставки «Полтава Вишивана», «Шлях до майстерності» та ін. Усі відвідувачі мали можливість помилуватися знімками Полтави минулих років, зробити селфі на згадку тощо.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах