5.08.2020 - 21:14

Пішохідна зона на вулиці Соборності в Полтаві збільшилася на квартал

Ділянка вулиці Соборності між Європейською та Стрітенскою в історичному центрі Полтави стала повністю пішохідною. Відповідне рішення ухвалили сьогодні під час засідання виконавчого комітету міської ради. Раніше, нагадаємо, зоною, призначеною лише для пішоходів, була територія від підземного переходу «Златомісто» до перехрестя Соборності з вулицею Гоголя. Тепер же її подовжили на квартал.

Це було зроблено задля підвищення рівня безпеки пішоходів у центральній частині міста, а також удосконалення організації дорожнього руху. Управління житлово-комунального господарства Полтави повинно подбати про встановлення відповідних засобів обмеження руху та дорожніх знаків згідно зі схемою організації руху транспортних засобів. Водії віднині не можуть залишати свої авто на ділянці по Соборності між Гоголя та Стрітенською, як раніше. За потреби пішохідною зоною буде дозволено проїхати лише спецтранспорту. Нову схему руху, до речі, мають іще затвердити в патрульній поліції. Після цього стане зрозумілим, яка сума знадобиться для проведення необхідних робіт.

Розширення пішохідної зони на Соборності, нагадаємо, відбувається в рамках впровадження Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030». Відповідно до неї вулицю планують зробити повністю пішохідною аж до Петровського парку.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах