31.07.2020 - 10:44

Пільговики знову можуть їздити безплатно в громадському транспорті Полтави цілий день

Відсьогодні жителі обласного центру, які належать до пільгових категорій населення, знову можуть безоплатно користуватися громадським транспортом міста цілий день, а не лише з 11.00 до 15.00, як це було дотепер. За це сьогодні одностайно проголосували на позачерговому засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради, скасувавши тим самим рішення міськвиконкому №71 «Про питання перевезення осіб пільгових категорій у міському пасажирському транспорті загального користування» від 20 березня.

– Право на пільгові перевезення в міському пасажирському транспорті одне з невід’ємних і безумовних прав, наданих людям державою. Через карантин та ризик інфікування коронавірусом держава рекомендувала обмежити пільгові перевезення в години пік. Таким чином, планувалося, з одного боку, забезпечити безперебійне діставання людей, що працюють у соціально важливих галузях міста, на роботу, з другого – вберегти від інфікування людей поважного віку, які перебувають у групі ризику. Оскільки нам вдалося кардинально вирішити транспортне питання – до Полтави прямують нові тролейбуси (перша партія перевірена та готова до відправлення; це сучасні низькопідлогові ТЗ, із автономним запасом ходу, із Wi-Fi та USB-розетками для підзаряджання телефонів під час поїздки), а отже автопарк поповниться, ініціювали повернення пільгових перевезень до стандартного докарантинного режиму, – повідомив на своєму Телеграм-каналі секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Крім того, під час засідання міськвиконкому посадовець зауважив, що Полтава потрапила в «зелену зону», тож потрібно дати людям можливість спокійно їздити громадським транспортом.

– Після скасування рішення «Про питання перевезення осіб пільгових категорій у міському пасажирському транспорті загального користування» від 20 березня пільгові категорії громадян матимуть право їздити у громадському транспорті безоплатно цілий день. Підставою для скасування рішення є протокол позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій № 29/2020 від 30 серпня та закон «Про місцеве самоврядування в Україні», – сказав під час засідання заступник начальника відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Сергій Шпак.

Рішення набуває чинності з моменту його ухвалення, тобто від сьогодні, повідомили в пресслужбі міськради.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах