10.11.2020 - 20:37

Остання спроба: депутатів облради запрошують на сесію

12 листопада в приміщенні по вул. Соборності, 45, у Полтаві планується провести третє пленарне засідання 34-ї позачергової сесії обласної ради сьомого скликання. Про це повідомили на сайті цього органу місцевого самоврядування. Робота депутатів має початися о 10-й годині.

Як написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» голова облради сьомого скликання Олександр Біленький, основне питання цього дня – «затвердження рішення про передачу кардіодиспансеру на баланс комунального підприємства».

– Це дасть змогу медичній установі укладати договори на електро- та теплопостачання, тобто функціонувати в штатному режимі, – пояснив очільник депутатського корпусу (нині, попри те, що був відкритий іще у вересні, новий кардіоцентр не працює).

У зв’язку з цим Олександр Біленький закликав народних обранців, які не мають медичних застережень, прибути на останнє в каденції пленарне засідання. Воно, нагадаємо, мало відбутися ще 16 жовтня, до виборів, але тоді чимало депутатів не змогло з’явитися через перебування на самоізоляції.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах