8.09.2021 - 14:06

Найкращим учителям планують удвічі збільшити премії

Сьогодні на своєму засідання Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про підвищення грошової винагороди переможцям щорічного конкурс «Учитель року». Тепер за перше місце буде присуджено премію в розмірі 60 тис. грн, за друге – 54 тис. грн, за третє – 48 тис. грн. Про це повідомив на своєму Телеграм-каналі прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

– Із запланованим зростанням мінімальної заробітної плати ці суми будуть збільшуватися. Праця вчителів дуже важлива та відповідальна, і вона має оцінюватися на належному рівні, – ідеться в дописі.

Нагадаємо, щорічний всеукраїнський конкурс «Учитель року» започатковано указом президента №489/95 від 29 червня 1995-го. Переможцям присвоюється звання «Заслужений учитель України». У 2021/2022 навчальному році конкурс «Учитель року» проводитимуть у номінаціях «Основи правознавства», «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво». А цього року вчителька математики Полтавської гімназії №17 Вікторія Ковалевська здобула на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» третє місце в номінації «Математика».

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах