28.10.2021 - 17:33

Над Полтавою піднімуться теплові аеростати з повітряними гімнастами

30 жовтня в Полтаві відбудеться унікальне шоу – фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія». Учасники заходу побачать представлення величезних аеростатів, зможуть здійснити прив’язний політ та стануть свідками ексклюзивного виступу повітряних гімнастів.

Фестиваль «Монгольф’єрія» відбувається в Україні вже 12 років, але в Полтаві буде вперше. Аналогічні заходи вже мали місце в Чернігові, Черкасах, Кременчуку, також у жовтні цього року.

Повітряні кулі завжди дивують своєю величчю та дарують яскраві враження на все життя. Особливі емоції аеростати викликають у закоханих та дітей.

Програма заходу

Вистава повітряних куль та майстер-клас від пілотів

Учасники зможуть не тільки побачити 20-метрові аеростати на землі та в повітрі, але й дізнатися принцип їхньої роботи та поспілкуватися з пілотами про всі тонкощі повітроплавання.

Прив’язні польоти

Хіба є така людина, яка не мріяла піднятися до неба під куполом повітряної кулі в супроводі активної роботи пальника? Саме таке бажання можна буде здійснити під час фестивалю. Повітряні кулі підійматимуться на висоту до 30 метрів із людьми в корзині. Із цієї висоти відкривається панорамний вид на місто. Прив’язний політ – це доступна можливість відчути себе повітроплавцем, не виїжджаючи з Полтави.

Екстремальні виступи повітряних гімнастів

Тільки уявіть: пілот нагріває повітряну кулю та підіймає її на висоту десятиповерхівки, а під корзиною на спеціальних полотнах виступають повітряні гімнасти.

Культурно-розважальна програма

Під час заходу виступатимуть талановиті вокалісти, а також гратиме запальний DJ.

Дитяча зона

Спеціально для діточок відбудеться шоу мильних бульбашок та майстер-класи з розмальовки футболок.

Фуд-корт

Зігрітися гарячим чаєм чи кавою та скуштувати смаколики можна буде на фуд-корті. До речі, організатори залюбки приймуть пропозиції від місцевих виробників їжі та напоїв.

Коли?

Фестиваль заплановано на 30 жовтня. На вхід працюватиме з 15.00 до 17.30. Захід залежіть від погодних умов, тому організатори просять перевірити інформацію за день до заходу на сайті фестивалю.

Де?

Стадіон СК «Полтава», вхід з вул. Європейської (колишній мототрек, Розсошенці).

Вартість квитка?

Вхід: до 5 років включно – безкоштовно, дитячий (6-12 років) – 50 грн, дорослий – 150 грн.

Вхід + прив’язний політ на повітряній кулі: дитячий (5-12 років) – 550 грн, дорослий – 750 грн.

Замовити квитки можна на офіційному сайті https://balloonfest.com.ua/poltava.

Організатори попереджають, що повітроплавні заходи залежать від погодних умов – швидкість поривів вітру повинна бути не більше 4 м/с. У разі несприятливої ​​погоди фестиваль може бути перенесений на найближчий вихідний день із льотної погодою. Також можливе корегування часу початку. Організаторами заходу є повітроплавне товариство «Монгольф’єр» і громадська спілка «Українське повітроплавне товариство».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах