26.11.2021 - 19:00

На Полтавщині завершили перерахунки пенсій

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області провели автоматичні (без додаткового звернення громадян) перерахунки пенсій із 1 грудня 2021 року.

У результаті, по-перше, збільшаться мінімальні пенсії у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Із останнього місяця цього року мінімальний розмір пенсії становитиме 1934 грн, максимальний – 19340 грн. Відповідно зростуть і доплати за понаднормативний стаж, розміри надбавок, доплат, підвищень, які залежать від розміру прожиткового мінімуму.

Як свідчить аналіз, підвищені, у середньому на 81 грн, пенсійні виплати одержать 271,3 тис. жителів області, повідомили ГУ ПФУ Полтавщини.

Крім того, у зв’язку зі збільшенням із 1 грудня розміру мінімальної зарплати до 6,5 тис. грн збільшиться розмір пенсій у 65-річних пенсіонерів за наявності в чоловіків 35 років страхового стажу, а в жінок – 30-ти. За оперативними даними, у цьому випадку середнє підвищення в розмірі близько 146 грн одержать 92,5 тис. наших земляків.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах