31.08.2020 - 17:21

На Полтавщині запроваджують «Безпечний 2020/2021 навчальний рік»

У Полтавській області у вересні новий навчальний рік розпочнеться в 661-му закладі освіти. Щоб їх безпечно було відвідувати, поліцейські ювенальної превенції провели низку превентивних заходів під умовною назвою «Безпечний 2020/2021 навчальний рік», повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

До Дня знань вони обстежили території, прилеглі до шкіл та дитячих садочків, які розташовані неподалік від автомобільних доріг і вулиць з інтенсивним рухом. Нагадали водіям про необхідність суворо дотримуватися правил дорожнього руху та порадили їм поблизу навчально-виховних закладів освіти зменшувати швидкість і проявляти особливу уважність у русі, коли в поле зору потрапляють діти.

Окрім того, працівники ювенальної превенції зустрілися з представниками адміністрацій освітніх закладів та обговорили питання дотримання дітьми, учителями та іншим персоналом карантинних обмежень. Вони вивчили стан забезпечення шкіл і дитсадків засобами індивідуального захисту, антисептиками тощо та провели роз’яснювальну роботу з працівниками закладів торгівлі, що розміщені біля шкіл, на предмет недопущення продажу неповнолітнім алкогольних і тютюнових виробів.

Такий контроль, за словами старшого інспектора доручень відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини Сони Нагієвої, поліцейські здійснюватимуть на постійній основі.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах