2.02.2022 - 19:54

На Полтавщині впроваджують GPS-моніторинг громадського транспорту

Жителі Полтавської області можуть відслідкувати рух автобусів на приміських і міжміських маршрутах. Це робиться за допомогою мобільного додатку або офіційного вебсайту «EasyWay», повідомив т.в.о голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін.

– Впроваджуємо систему GPS-моніторингу громадського транспорту на Полтавщині. Уже 13 маршрутів міжміського та приміського сполучення можна відслідковувати онлайн через мобільний додаток «EasyWay». У планах – підключити всі наявні маршрути Полтавщини до єдиної системи. Це дозволить жителям області та туристам спланувати свій час, – повідомив Дмитро Лунін.

За його словами, між Полтавською ОДА та «EasyWay» було підписано відповідний меморандум. Скориставшись додатком, уже нині можна побачити на інтерактивній карті інформацію про рух автобусів та їх розташування в реальному часі. Наразі в системі відображаються такі маршрути: «Полтава – Гадяч», «Полтава – Кобеляки», «Полтава – Кременчук», «Полтава – Кременчук-1», «Полтава – Круподеринці», «Полтава – Лохвиця», «Полтава – Макухівка», «Полтава – Машівка», «Полтава – Нижні Млини», «Полтава – Світлогірське», «Полтава – Сем’янівка», «Полтава – Семенівка», «Полтава – Судіївка» та їх графіки руху.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах