23.11.2021 - 13:18

На Полтавщині пропонують перетворити військовий досвід у цивільну кар’єру

Обласна служба зайнятості запрошує ветеранів АТО/ООС на тренінги «Як інтегрувати свій військовий досвід у цивільну кар’єру». Вони відбуватимуться 9, 10, 13 та 16 грудня в рамках проєкту «Воїну – гідна праця: розширення можливостей працевлаштування для ветеранів/-ок АТО/ООС» за підтримки Програми реінтеграції ветеранів IREX. Цей проєкт поширюється, окрім Полтавщини, на столицю, Київську, Житомирську, Львівську, Кіровоградську та Запорізьку області.

Для участі в тренінгу потрібно бути ветераном АТО/ООС, проживати у вищезгаданих регіонах, мати посвідчення УБД, відчувати труднощі з працевлаштуванням, мати бажання змінити роботу, але для цього не вистачає професійних навичок та знань, прагнути підвищити свою кваліфікацію, щоб зайняти вищу посаду, мати велику мотивацію до професійного розвитку та розуміння, як далі застосовуватимуться отримані знання, установити програму ZOOM на телефоні або комп’ютері, пройти вхідне та вихідне тестування.

Як повідомили в службі зайнятості, під час тренінгів учасники дізнаються про переваги та недоліки військового досвіду, як це може впливати при працевлаштуванні, розберуть поняття «hard & soft skills», проаналізують свої професійні навички, набуті під час служби, довідаються про структуру та принципи складання якісного резюме, на яке будуть відгукуватись роботодавці, дізнаються, як успішно пройти співбесіду, отримають добірку актуальних можливостей з навчання, перекваліфікації та кар’єрних консультацій для ветеранів тощо.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах