7.08.2021 - 08:51

На Полтавщині почався сезон полювання на пернату дичину

Сьогодні в більшості мисливських угідь на території Полтавської області стартував сезон полювання на пернату дичину. У Семенівській та Великобагачанській громадах його відкриють 14 серпня. Порядок полювання на пернату дичину визначений законом України «Про мисливське господарство та полювання».

Під час полювання в області працюватимуть рейдові групи в складі з поліцейськими, які здійснюватимуть контроль за обігом зброї. На водоймах будуть залучені працівники водної поліції Кременчуцького райуправління.

Як нагадали у відділі комунікації Головного управління Національної поліції на Полтавщині, порушення законодавства у сфері мисливського господарства та полювання тягне за собою дисциплінарну, адміністративну (ст. 85 Кодексу України про адміністративні порушення), цивільноправову або кримінальну відповідальність (ст. 248 Кримінального кодексу України).

– Якщо у вас є інформація про порушників правил полювання, а також щодо інших протиправних дій у сфері полювання, телефонуйте за номером 102, – зазначили в поліції.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах