6.01.2021 - 23:03

На Полтавщині можна поповнити банківську картку на Укрпошті

Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» запустив послугу поповнення карток систем VISA та Mastercard, виданих будь-яким українським банком. Як зазначено на сайті підприємства, платіжними терміналами обладнані понад 3000 автоматизованих відділень.

Зарахувати на картку можна від 50 до 4999 грн за одну операцію. Тарифи Укрпошти є нижчим, ніж у середньому у фінансових установах. Комісія за послугу – 1,5% від суми поповнення, але не менше за 10 грн. Умови зарахування коштів залежать від умов банку-емітента картки. Поповнити готівкою можна картку з будь-якою технологією – безконтактну, із чипом або магнітною стрічкою.

Щоб отримати послугу, клієнт повинен назвати оператору поштового відділення суму поповнення, мати при собі відповідну кількість готівки з урахуванням комісії, а також картку, на яку будуть зараховані гроші. Якщо її немає, здійснити операцію можна, вказавши 16-значний номер банківської картки для поповнення.

– Послуга є особливо затребуваною в тих населених пунктах, де банки закрили свої відділення, у людей залишились картки, зокрема такі, на яких потрібно погасити кредити, – зазначив заступник генерального директора Укрпошти з розвитку мережі Дмитро Поліщук.

Для довідки. Національний поштовий оператор має 5000 власних POS-терміналів для прийому платіжних карток у найбільш завантажених поштових відділеннях в обласних центрах та населених пунктах, де мешкає понад 2000 жителів.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах