20.11.2020 - 23:57

На фінансування з ДФРР на Полтавщині подали 79 проєктів

У Полтавській обласній державній адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії з оцінки та проведення попереднього відбору інвестиційних програм і проєктів, які можуть бути реалізовані за кошти державного фонду регіонального розвитку. Як повідомив перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін, етап подачі проєктів на конкурс завершився 12 листопада. Загалом надійшло 79 ініціатив на загальну суму 2,6 млрд грн. Потреба у фінансуванні з ДФРР становить 1,1 млрд грн.

– Тематика полтавських проєктів різноманітна. Це економічний розвиток, створення туристичних магнітів, реконструкція закладів освіти, культури та охорони здоров’я, розвиток спортивної інфраструктури. Треба обрати найкращі з поданих ідей, – сказав Дмитро Лунін.

Для зручності оцінювання експерти комісії працюватимуть у трьох групах і розглядатимуть проєкти за напрямками до 24 листопада, а 25-го подадуть Міністерству розвитку громад та територій України кращі, поінформували в облдержадміністрації. Під час роботи братимуть до уваги наявність проєктно-кошторисної документації, інформацію про комплексність проєкту.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах