10.02.2022 - 16:05

Медикам Полтавщини порадили звертатися щодо зарплат на «гарячу лінію» МОЗ

На сьогодні в Міністерстві охорони здоров’я працює «гаряча лінія», на яку можуть звернутися медичні працівники, якщо в них виникають якісь питання щодо заробітної плати.

– 0-800-60-20-21. За цим номером може подзвонити будь-який працівник закладу охорони здоров’я та отримати роз’яснення щодо підвищення зарплат, про яке йшлося в указі президента й уже реалізується 2022 року, або залишити звернення, яке буде розглянуто, щодо невиплат чи переведення на 0,25-0,75 ставки при збереженні того навантаження, яке було. Ці звернення фіксуються. У разі, якщо вони будуть підтверджені, керівник закладу несе повну відповідальність. Це може бути адміністративна відповідальність у розмірі 65 тис. грн, – повідомив під час сьогоднішнього робочого візиту на Полтавщину міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Він пояснив, що заклади отримали від Національної служби здоров’я пакети за Програмою медичних гарантій і, відповідно, фінансування.

– «Первинка» – уже, «вторинка» одержить сьогодні до кінця дня. Виплачують заробітну плату по нарахованому зі збільшенням, яке передбачене. Тобто базовий рівень, мінімум зарплати повинен становити 13 тис. грн для медсестри та 20 тис. грн для лікаря. Ніякого, якщо хтось щось не зрозумів або закладу чогось не вистачає, скорочення чи переведення на 0,5 ставки на сьогодні не повинно бути. Буде окремий пакет дофінансування. Ми зараз пере закриваємо те, чого не вистачає, авансовим платежом за лютий і формуємо для всіх пакет дофінансування, який буде в березні 2022 року. Тому всім буде виплачено ту заробітну плату, яка передбачена в указі президента, – пообіцяв міністр.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах