1.02.2021 - 22:08

Ліцензійний турнір із боксу, на якому мав виступити полтавець, переїде з Великобританії

У зв’язку з дуже напруженою ситуацією у Великобританії, спричиненою поширенням нового штаму коронавіруса, група з підготовки та організації боксерських ліцензійних турнірів (BTF – Boxing Task Force) Міжнародного олімпійського комітету ухвалила рішення про перенесення Європейського ліцензійного турніру з боксу, який мав відбутися  в Лондоні, до іншого місця. Про це повідомили на сайті Федерації боксу України.

На цих змаганнях, нагадаємо, був запланований виступ полтавця, чемпіона світу, Європи та України, голови Комісії атлетів AIBA Олександра Хижняка.

Де приймуть змагання, у BTF пообіцяли розповісти 17 лютого.

Для довідки. Європейська кваліфікація на XXII Олімпійські ігри розпочалася в Лондоні в березні 2020 року, але була відмінена після трьох днів змагань через спалах COVID-19. Нині визначені нові дати турніру – з 22-го по 26 квітня.

Тим часом прем’єр-міністр Японії Йосіхіде Суга заявив, що складна ситуація з розповсюдженням коронавірусної інфекції у світі не вплине на проведення Ігор нинішнього року: «Японія проведе Олімпіаду та Паралімпіаду в Токіо цього літа».

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах