18.10.2023 - 10:05

Купуйте для себе високі кросівки adidas!

Високі кросівки стали популярними у 80-х роках, але їх історія починається з 1891-го, коли була випущена перша баскетбольна пара з полотна. До кінця XX століття вони вже були сутністю стилю інді-рок. І до сьогодні вони залишаються однією з найкрутіших і стильних моделей, які можна додати до свого гардеробу. Вони розробляються в різних силуетах: спортивніший і повсякденний. Але давайте розберемося з усім по черзі!

 

Почнемо зі знайомства з брендом adidas!

Фірма сьогодні є однією з найбільш затребуваних та відомих у світі, але так було не завжди. Спочатку все почалося з того, що двоє братів із Німеччини вирішили відкрити невеликий бізнес із виготовлення ортопедичних капців. Звичайно ж, їхні цілі були набагато масштабнішими та вони мріяли про створення ідеального спортивного взуття, яке буде відповідати всім потребам спортсменів. Так вони почали виробляти вироби на замовлення для спортклубів, що допомогло їм стартувати свою успішну кар’єру міжнародного рівня. Далі маленький сімейний бізнес переріс у велику корпорацію, і сьогодні ви можете побачити десятки магазинів по всій планеті, величезний асортимент продукції для спорту та повсякденності. На офіційному сайті інтернет-магазину адідас представлені колекції для футболу, баскетболу, йоги, фітнесу, бігу, плавання, залу, скейтбордингу, хайкінгу тощо.

 

Дізнаємося про високі кросівки більше!

Такі моделі були винайдені для баскетболістів, але швидко перекочували на вулиці та стали невід’ємною частиною культури стрітстайлу. Вони є неймовірно універсальними, але водночас роблять ногу більш виразною і виглядають незвичайніше, ніж класичні снікери. Замість ховатися під манжетами, як звичні нам кеди, вони привертають увагу до кісточок і обрамляють все ваше вбрання.

 

 

Як стилізувати?

Перш за все необхідно визначитися зі стилем і знайти той фасон, в якому вам зручно. Снікери повинні гармонувати разом зі штанами. Дотримуйтесь звуженого крою джинсів або чиносів, де манжети будуть вищими за язичок взуття. Не бійтеся показати невелику шкарпетку. Закатайте штанини або дайте тканині природним чином зібратися навколо коміра. Основні помилки, які часто здійснюються, — це заправлення джинсів усередину взуття або носіння мішкуватих штанів, що вільно сидять, які приховують завищені черевики. Високі кросівки створені для того, щоб їх було видно, тому ми радимо створювати простіші та не перевантажені іміджі.

 

Ми пропонуємо вам прямо зараз переглянути каталог бренду адідас і замовити для себе ідеальну пару. Вдалих покупок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах